Nové W.I.P.-ká na obzore

Po viac než polroku sa podarilo figurkárskemu guru Josemu konečne vyhlásiť ďalšie - tentokrát tretie - kolo maliarskej súťaže figurkárov, poriadanej servrom a komunitou Wargaming.sk, pod veľavravným názvom Golden Eye, s ešte veľavravnejším podnadpisom Zlatá žila, s hlavnou témou kola Babe Contest (baby, baby, babenky). Takže som sa samozrejme hneď pustil do práce, bohužiaľ jedným z pravidiel súťaže je zákaz zverejňovať akékoľvek fotografie pred vyhodnotením, takže v tomto smere nezaprší...


Upútavka na tretie kolo Zlatej žily... ehm oka...

Popri tom sa mi ale podarilo dostať sa aj ku niekoľko týždňov v riedidle ležiacim vostroyanským gardistom do mojej Warhammer 40K armády a poriadne som si pri tom zakefoval (pre nezainteresovaných - starou zubnou kefkou som odstraňoval zbytky pôvodného náteru). Snáď ich v dohľadnej dobe aj namaľujem :)

No a aby toho nebolo málo, konečne som sa prinútil pustiť sa aj do nádhernej malinkej bustičky Avalonian Recruita od Kraken Editions, pripravil som si základ na metaliky krúžkovanej košele a chvíľu som sa hral so starou, zhrdzavenou a obúchanou helmou. To je asi aj jedniný ako-tak publikovateľný výsledok môjho víkendového snaženia :)


Prvé foto progresu na buste avalonského regrúta - obúchaný plembák

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Renault 16 Lolita 1970 (Norev, 1:43)

Miniboxy - kde se vzaly?