NOVÝ Lord Kaldor Draigo W.I.P. 1

Takže resinový FineCastový Kaldor Draigo pôjde na EBAY, ale chuť namaľovať fajnového šéfa Grey Knightov v NMM ma neopúšťa, tak som si z boxu plastových Grey Knight TerminatorsGrey Knights,  trochu greenstuffu a malej bižu retiazky postavil novú verziu pána Draiga :) Odlišný v pár detailoch, ale základ je jasný a hlavne s dokonalým povrchom...Plastikový Kaldor Draigo :)


Komentáre

Jindra UZMN Čadík napísal(a)…
A jak moc to má být Draigo? Nejdřív jsem se chtěl zeptat, jak se hodláš popasovat se štítem a pak jsem si všiml, že ten model má strom bolter. Takže to asi úplně Draigo nebude....
Dark Tower napísal(a)…
Noooo dost by mal byt :) Ruku so stitom mam resinovu, ale moc sa mi nepaci. Oproti povodnemu Draigovi je ina hlava, ikona na chrbte, knihy na opasku su dve miesto jednej. Flasticka s 'lektvarom' je z greenstuffu, ale na obrazku zatial nie je - cakal som kym vytvrdne. Bolter ma povodny Draigo na ruke s mecom - tp by nebol problem spravit, ale este fakt neviem, ako ta druha ruka. Takze zatial otvorene. V kazdom pripade sa hram len s modelovostou figurky, fluffovo je mi to uplne jedno :)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Renault 16 Lolita 1970 (Norev, 1:43)

Miniboxy - kde se vzaly?